Myslite dlhodobo s VÚB AM Akciovým Portfóliom

Fond VÚB AM Akciové Portfólio vznikol dňa 11.7.2019 ako fond určený pre skúsenejších investorov, ktorí očakávajú vyššie zhodnotenie investície pri vyššej miere rizika s investičným horizontom minimálne 7 rokov.

Fond investuje najmä do verejne obchodovaných fondov (ETF), prípadne futures kontraktov na akciové trhy a v menšej miere aj na peňažných a dlhopisových trhoch. Pri riadení akciovej expozície sa kladie dôraz na cielenie volatility (rizikovosti) globálneho akciového trhu, ktorému sa majetok fondu dynamicky prispôsobuje. Cieľom fondu je ponúknuť potenciál atraktívneho zhodnotenia prostredníctvom investícií na globálnych vyspelých akciových trhoch so zameraním na pravidelné investovanie v rámci dlhodobej sporiacej schémy.

Výhody investovania do fondu VÚB AM Akciové Portfólio:

  • možnosť dosiahnuť vyššie výnosy investovaním na akciových trhoch
  • prístup k najvýznamnejším správcom aktív
  • aktívne riadená akciová zložka fondu na základe historického a očakávaného rizika
  • dlhoročné skúsenosti manažérov aktív skupiny Intesa Sanpaolo
  • kontrolované riadenie rizika a vysoká likvidita
  • pri pravidelnom investovaní odpadá riziko nesprávneho načasovania investície

Využite príležitosť investovať do fondu VÚB AM Akciové Portfólio od 11.7.2019 a podieľajte sa tak na dlhodobom raste globálnych akciových trhov

Viac informácií o fonde VÚB AM Akciové Portfólio nájdete tu.

O možnostiach výhodného investovania do fondov VÚB AM vám radi poskytnú ďalšie informácie pracovníci ktorejkoľvek pobočky VÚB banky.